3/14/2013

VERSACE VE LINDSEY WIXSON

           Bu müthiş kıyafetleri ve bu müthiş kadını görünce yazmadan edemedim. Öncelikle belirtmek isterim ki tam bir Lindsey Wixson hayranıyım. Kadının yüz hatları çizilmiş gibi, öyle güzel ki bakmadan edemiyorum. Versace işbirliği ile çektiği bu fotoğrafları görünce hayran hayran bakakaldım. Her şeyden önce kendine özgü, farklı bir havası var. Saç rengi ve giydiği Versace 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu o kadar yakışmış, öyle güzel taşımış ki, gönlümdeki yerini bir kez daha sağlamlaştırdı. Versace koleksiyonuna ise ayrı bayıldım, tam bahar/yaz renkleri, cıvıl cıvıl insanın içini açıyor. Bu kez fazla uzatmayacağım, fotoğraflara bakınca ne demek istediğimiz anlayacaksınız. Umarım siz de beğenirsiniz, sevgiler!
          When I first saw these beautiful photos and this beautiful woman, I think that I have to write about them. First of all, I am a fan of Lindsey Wixson. She has such an adorable face that I cannot stop looking at. These Versace lookbook photos made me admire to her. She has different, unique aura and those Versace  Spring/Summer 2013 collection made her even more beautiful and perfectly fit. I adore Lindsey more than ever now. I also LOVE the Versace collection, the colours and floral prints remind me spring/summer and make me more energic. I will cut my words short, lets see the photos. Hope you like them too, loves!


7 yorum:

 1. Love the first dress!

  xx MJ
  http://shopaholic-thoughts.blogspot.pt/

  YanıtlaSil
 2. Love the hair and that yellow dress is fabulous!
  www.AhkaVintage.com

  YanıtlaSil
 3. She's a great model!! Follow me too:

  http://www.fashfaith.com/
  xo
  Kiki
  Model Scout/Blogger

  YanıtlaSil
 4. beautiful styling and model! I am following you now, please follow me back:) http://obsidiansouldreamcatchers.blogspot.com
  xox

  YanıtlaSil

Thanks for your comments.