2/03/2013

Sen Sus, T-Shirt'ün Konuşsun!

      Yavaş yavaş bahar hazırlıklarına başladığımız bu günlerde sizinle bahar mevsiminin en popüler trendlerinden birini paylaşmak istiyorum: mesaj veren t-shirtler! 
             We've just started spring seasons preparations so I decided to share this popular spring trend with you: message t-shirts!

      

       Siz de zaman zaman insanlara derdini anlatmaktan yorulanlardan mısınız? Ya da "İşte bu tam beni anlatıyor" dediğiniz cümleleri, kelimeleri insanlarla paylaşmak mı istiyorsunuz? O zaman bu mesaj veren t-shirtler tam size göre!
Are you the one of those who are getting tired while telling their feelings to people? Or do you want to share the sentences or words that exactly describe your feelings and thoughts? Then those message t-shirts are just for you!


2013 İlkbahar koleksiyonlarında bu t-shirtleri sıkça göreceğiz. En güzel yanı da basic t-shirtlerimize farklı bir hava katıyor olması. 
We will see this trend in 2013 Spring/Summer collections. The best part of these t-shirts is that it modifies our basic t-shirts and add some glamour to them.


Ünlüler bu t-shirtleri üzerinden çıkarmıyor; sosyal sorumluluk mesajları, eğlenceli mesajlar ya da rakiplerine verdikleri mesajlarla t-shirtlerin kullanım alanını genişlettiği gibi, ilgiyi üzerlerine toplamakta hayli başarılı oluyorlar.
Celebrities don't leave their message t-shirts on because they give social responsibility messages, sometimes amusing messages but sometimes give pricking messages to their rivals! They expanded the scope of use of message t-shirts and became succesfull to attract the attentions.


Bloggerları da unutmamak gerek. Sokak modası denince akla ilk gelen bloggerlar da bu modayı yakından takip ediyor ve uyguluyorlar.
Of course, we should not forget bloggers as they are the ones that come to minds first when we talk about street fashion. They closely follow this fashion trend and apply in their daily life.
Mesaj veren t-shirtlerinize biraz ışıltı katmak, daha şık olmak istiyorsanız statement kolyelerle beraber kullanın. Kalem etek, jean ya da şortlarla da kombinleyebilirsiniz. 
If you want to add some shining to your message t-shirt or want more stylish, use your tee with statement necklaces. You can also wear them with pencil skirts, jeans or shorts.


Bu sezon her marka koleksiyonuna mesaj veren t-shirtleri ekledi, istediğiniz tarz ya da fiyatta bulmak mümkün. Siz de vermek istediğiniz mesajı moda yoluyla iletmek istiyorsanız bu t-shirtlerden faydalanabilirsiniz. 
Almost all brands added these message t-shirts to their collection so it is easy to find them in all styles and all prices. If you want to give your message with the help of fashion, you can use message t-shirts to do it.


Enhanced by Zemanta

20 yorum:

 1. Great t shirts! I love the idea of dressing up a fun graphic t shirt.

  Kristine
  www.pugglewearsprada.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you honey :) Show up your message with them:)

   Sil
 2. Love printed tees, and a statement necklace can add so much style to an outfit, great post!
  xo
  www.couturella.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. love this! would you like to follow each other? let me know!

  YanıtlaSil
 4. Love the tees and statement necklaces! :)

  If you have time, please come by and check out my blog! And maybe follow?

  xo – Sheila
  Enter to win $25 Giftcard!

  YanıtlaSil
 5. These t-shirts are all fabulous, and are such a fun idea! I'm also loving every single one of those necklaces! :-)

  hannahsfashionblog.com

  YanıtlaSil
 6. Style is eternal <3 Love that quote!

  YanıtlaSil
 7. Bloğun çok keyifli sevgili Gonca oldukça da international :)) Yorum yaparken ingilizce mi yoksa türkçe mi yapsam bilemedim ben türkçe yapıyim bari dedim :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler beğenmene çok sevindim :) kendini nasıl rahat hissedersen hiç farketmez :)

   Sil
 8. Çok tatlı :) Özellikle sadece t-shirtleri değil yanında kombinlemek üzere statementlardan bahsetmene ve Vivienne Westwood'lu Lady Gaga'ya bayıldım! *.*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiim:) Lady Gaga'ya ben de bayıldım :)

   Sil
 9. benim bayıldığım bi trend bu!!! hatta geçenlerde yazılı bi sweatshirt yaptım:))) ama bunları görünce fikirler kafamda yoğunlaşıyo daha fazla yapasım geliyo. Büyük ve genelde taşlı kolye takmadan da çıkmam:P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemmen bakiyorum yazina:) o kolyelere ben de bayiliyorum :)

   Sil
 10. ah ah şu 'all blogs post the same stuff' tshirt'ini bir yerlerden bulsam :) bir de bu sezon mango'nun fashion maniac ve it girl tshirtleri süper! alacağım ^^ statement aksesuarlar zaten başımızın tacı ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında özel basılabilir :) it girl'leri ben de çok beğendim :) statement'sız çıkamıyoruz artık

   Sil

Thanks for your comments.