4/07/2015

TOPSHOP ADİDAS İŞBİRLİĞİ

TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS KAPSÜL KOLEKSİYONU MAYIS AYINDA MODA SEVERLERLE BULUŞUYOR!


    Moda ve spor giyim tutkusu TOPSHOP X ADIDAS ORIGINALS işbirliği ile hazırlanan kapsül koleksiyonda hayat buluyor. TOPSHOP bu sezon yeniden ADIDAS ORIGINALS ile bir araya gelerek hazırladığı ikinci kapsül koleksiyonu ile sokak modasına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

      Sokak modasının öncü markası TOPSHOP, ADIDAS ORIGINALS işbirliği ile hazırlanan 7 parçalık kapsül koleksiyonu Mayıs ayı itibariyle moda severlerin beğenisine sunuyor. Spor giyimin efsanevi parçalarının TOPSHOP tarafından yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan koleksiyonda sokak stilinin estetiğini zengin spor tarihiyle buluşturan temel parçalar yer alıyor.
      TOPSHOP tasarım ekibi, SUPERSTAR mont ve ayakkabılar, iri logolu tişörtler, yanları   çizgili pantolonlar ve şortlar gibi çeşitli ADIDAS ORIGINALS klasikleri üzerinde çalışarak; TOPSHOP’un tasarım estetiğini yansıttığı kapsül koleksiyon ile, moda severlere rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.


     Koleksiyonda TOPSHOP kızı için lüks ve feminen bir yaklaşımla yeniden yorumlanan klasik SUPERSTAR montlarda ince bir siluet yaratmak için krem rengi yumuşak perfore deri paneller kullanılırken, bir ADIDAS ORIGINALS klasiği olan SUPERSTAR ayakkabılar şeffaf taban ve metalik çatlak deriden burun gibi detaylarla modernize ediliyor.
80’lerin hip hop ikonlarından ilham alan sade, monokrom renk paletinde kırmızı renk patlamaları dikkat çekerken, üç yapraklı ADIDAS ORIGINALS logosu, koleksiyonun temel motifi olarak TOPSHOP tasarımlarında yerini alıyor.

        Toplamda 7 parçadan oluşan koleksiyonun fiyat aralığı 99,90-559,90 TL civarında değişiyor. İlgilenenler için ürünler 7 Mayıs tarihinden itibaren tüm TOPSHOP ve ADIDAS ORIGINALS mağazalarında satışa sunuluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Thanks for your comments.