4/22/2015

TONI&GUY Deneyimi

      Merhaba! Kısa bir süre önce FikriMühim tarafından Toni&Guy yıpranmış saçlar için bir bakım kiti gönderildi. Şehir dışında olduğum için ancak inceleme fırsatı buldum. Öncelikle şunu söylemem gerek; tam da saçlarım için yeni şampuan arayışındayken harika bir zamanlama oldu! Tam da saçımın ihtiyacına göre ürün gönderdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum :)


    Paket yıpranmış saçlar için şampuan, saç kremi ve maskeden oluşuyor. Saçlarımı siyaha boyamak gibi bir hata yapmıştım ve daha sonra açtırmak istemekle sanırım daha da büyük bir hata yaptım çünkü saçlarım yandı... Uzun zamandır denemediğim ürün kalmadı ancak bir türlü istediğim etkiyi yaratan birini bulamadım. Toni&Guy ürünlerinden ise çok memnun kalım çünkü ilk uygulamada bile etkisini gösterdi.


    Şampuandan başlayacak olursam; şampuanın kremsi yapısına bayıldım. Yıkarken bile nemlendirdiğini hissedebiliyorsun. 2. şampuanlamada saçta 1-2 dk bekletiyorum. Şampuandan sonra saç kremini kullandım ve kokusu muhteşem! Yoğun olmayan hafif bir yapısı var. Maskeyi ise nemli saçta 5-6 dk bekletip öyle duruladım.


    Ama eğer saçlarınıza daha yoğun bakım istiyorsanız maskeyi kullandıktan sonra saçınızı sıcak bir havluya sarıp 20 dk kadar bekletip sonra durulayabilirsiniz. Maskenin kokusu da saç kremi gibi çok güzel ve ikisinin de en sevdiğim özelliği diğer ürünler gibi saçta ağırlaştırma yapmıyor. Saçlar hafif ve yumuşacık oluyor, öyle ki taramak için ekstra bir ürün kullanmama gerek kalmadı.


      Sonuç olarak ben Toni&Guy deneyimimden çok memnun kaldım, saç bakım ürünlerinden beklediğim çoğu şeyi karşılıyor. Siz de saç yapınıza uygun Toni&Guy ürünlerini tercih edebilirsiniz. Unutmayın, saçlarınız stilinizin bir parçası!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Thanks for your comments.