10/11/2018

MOSCHINO (TV) H&MMOSCHINO [tv] H&M lookbook için, MOSCHINO’nun kreatif direktörü Jeremy Scott koleksiyonun kalbindeki pozitif enerji, sevgi ve çeşitliliği göstermek için ailesi ve arkadaşlarını bir araya getirdi. MOSCHINO [tv] H&M 8 Kasım’da dünya çapında seçili mağazalarda, Türkiye’de sadece H&M Zorlu, İstinye Park ve Ankara CEPA AVM mağazaları’nda ve online’da satışa sunulacak.
“Tasarım yaptığım zaman arkadaşlarımı düşünüyorum. MOSCHINO [tv] H&M lookbook bir parti gibi, eğlenceyi, popüler kültürü, yaratıcılığı ve koleksiyonun ve insanların enerjisini kutluyor.” diyor Jeremy Scott, MOSCHINO Kreatif Direktörü.“Jeremy’nin lookbook’ta MOSCHINO [tv] H&M ruhunu bu kadar iyi yakalamasını çok sevdim. Nereden geldiğiniz ve kim olduğunuzu önemsemeyen ve sadece eğlenceyi paylaşmayı hedefleyen yüksek sesli ve gurur verici bir koleksiyon oldu” diyor Ann-Sofie Johansson, H&M Kreatif Danışmanı.

Look book Jeremy’nin uzun zamandır beraber çalıştığı fotoğrafçı Marcus Mam ve stilist Carlyne Cerf de Dudzeele tarafından çekildi ve tasarlandı.Her şeyin yanında MOSCHINO’nun tüm popüler cazibe, sokak duruşu, espri anlayışıyla beraber yüksek enerjili MOSCHINO [tv] H&M koleksiyonunu giymek. Aquaria – RuPaul’un Drag Race 10. sezon kazananı; Amiaya – influencer ikizler Aya ve Ami; Sakura Bready – Jeremy Scott’un MOSCHINO’daki Asistanı ve Pablo Olea – Jeremy’nin en yakın arkadaşı ve MOSCHINO Global PR ve İletişim Direktörü. H&M ayrıca tüm kullanıcıların kendi içeriklerini paylaşmaları için Instagram hikayelerinde, Snapchat ve iMessenger’da yeni MOSCHINO [tv] H&M giphy çıkartmaları paylaştı. Ek olarak anime logo, koleksiyondan amblemler, Jeremy’nin koleksiyona sevgisini paylaştığı kendine ait bir giphy de paylaşıldı.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Thanks for your comments.