5/16/2018

#DGGraffiti KOLEKSİYONU

İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonunda yer alan yeni #DGGraffiti güneş gözlükleri, saplarda ve çerçevelerde yer alan eğlenceli graffiti yazıları ve kalp, yıldız veya taç biçimindeki renkli tasarımlarla Dolce&Gabbana’nın yaratıcılığını yansıtıyor. Bu yeni gözlük modelleri sokak giyimi ile modern stili referans alıyor ve hemen göze çarpan ironik karakterleriyle öne çıkıyor.

DG4321F - Asetat malzemeden üretilen bu kedi gözü güneş gözlüğü, büyük boyutlu bir çerçevenin feminenliğini graffiti temasıyla bir araya getiriyor. Çerçevenin ön kısmı, gri lensler, geniş saplar, renkli ve eğlenceli yazılarla süslendi. Saplarda “Cuore Sacro” ten ilham alan metal uygulamalar göze çarpıyor. Model yalnızca Dolce&Gabbana butiklerinde satılmaktadır.

DG4319 - Metal köprüye sahip bu asetat güneş gözlüğü, kelebek biçimli büyük çerçevesine uygulanan graffiti süslemeleriyle sokak stilinin karakterini yansıtıyor. Graffiti teması, bu dikkat çekici ölçüde feminen gözlüklere milenyum tarzı ironik bir karakter katıyor.


DG4311 - Asetat malzemeden üretilen bu kedi gözü şeklindeki siyah güneş gözlüğü, gri degrade lenslere sahiptir. Saplar, modele modern tarzda bir cazibe kazandıran graffiti temalı renkler ve yazılarla süslendi.

DG3285 - Bu siyah gözlük asetat malzemeden üretildi. Kırmızı beyaz graffiti desenine sahip saplar, bu büyük boyutlu kedi gözü tasarıma canlı bir dokunuş katıyor.


DG2198 - Customize Your Eyes koleksiyonunda yer alan bu model, altın rengi metalden, büyük ve yuvarlak bir çerçeveye ve gri degrade lenslere sahiptir. Model: leopar, İtalyan çinisi, siyah beyaz çizgiler eşliğinde güller ve graffiti deseninde renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

DG4338 - ERKEK Asetat malzemeden üretilen “Domenico” güneş gözlüğü siyah lenslerle sunuluyor. Kutu biçimini andıran kalın çerçeve, ön kısmı ve sapları süsleyen eğlenceli graffitiye zemin oluyor. Model altın rengi parlak perçinlerle süslendi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Thanks for your comments.