8/16/2014

KIZLAR SORUYOR!

       Merhabalar! Mezuniyetimden sonra blogumda ve internet dünyasında daha aktif olmaya karar verdim.
Ne mutlu bana ki KızlarSoruyor.com adında, daha çok kadın-erkek ilişkileri hakkında ve daha farklı konularda soru-cevap şeklinde yayın yapan bir sitenin parçası oldum. KızlarSoruyor'un gerçekten çok büyük sayıda günlük ziyaretçisi ve oldukça fazla takipçisi var.
       After my graduation; I decided to take care of my blog and be more active in internet world for myself. Fortunately; I have become the part of KızlarSoruyor.com web site which mainly broadcasting about male-female relationships and questions about them. This web site has too many followers and incredible numbers of visitors everyday. 
       Sitenin en iyi tarafı; karşı cinsin ve kendi cinsinizin fikirlerini soru sorarak ve ya yorum yaparak öğrenebilme şansınızın olması. Kızlar pembe erkekler ise mavi profile sahip böylece cinsiyetlerini belli edebiliyorlar.
      The best thing about this web site is you can get ideas or opinions of other males or females by asking questions or receiving comments. Males have blue and females have pink profiles to define their gender. 

       KızlarSoruyor.com Amerikan tabanlı GirlsAsksGuys sitesinin Türkiye versiyonu. Sitenin bir parçası olmak ise oldukça kolay ve ücretsiz. Siz de sorular sorabilir, cevap yazabilir, yorum alabilir ve gönderebilirsiniz. Ayrıca takipçi sistemi ile takipçi edinebilir ve olabilirsiniz, böylece beğendiğiniz kullanıcının aktivitelerini kaçırmamış olursunuz.
       KızlarSoruyor.com is a Turkish version of USA based GirlsAskGuys. You can be easily and freely part of this web site and start asking or receiving questions or any comments. You may have followers who like your answers or comments in the web site or you can be anyones follower so you can easily be in touch with these peoples activities. 

      Ne kadar çok paylaşım yaparsanız Xper puanlarınız artar ve çeşitli hediyeler yakalama şansına sahip olursunuz. Ayrıca puanların artmasıyla site içinde daha popüler olabilirsiniz. Kesinlikle bakmaya değer bir site!
      If you share more, your Xper points will raise and you can get the chance of winning prices. Also by raising your Xper points you can be more popular in web site. It will be great to check this site out!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Thanks for your comments.